Wpływ okna transferowego na szanse na tytuł EPL

Sprawdź nasze oferty

Wpływ okna transferowego na szanse na tytuł EPL

Ten artykuł jest tylko częścią serii o rywalizacji, jaką jest piłka nożna. Ta rywalizacja to przede wszystkim międzynarodowa rywalizacja piłkarska między kibicami zarówno argentyńskiego napastnika Lionela Messiego, jak i portugalskiego napastnika Cristiano Ronaldo, a także między oboma graczami. Uważa się również, że jest to rywalizacja między napastnikiem Barcelony, Andresem Iniestą i środkowym napastnikiem Realu Madryt, bramkarzem Madrytu, który został zmieniony z powodu kontuzji i teraz ponownie prowadzi Madryt. Niemniej ostatnie wydanie hiszpańskiej gazety Marca ujawniło, że w rzeczywistości jest to rywalizacja wykraczająca poza indywidualny gracz.

Pierwsza część tej serii dotyczyła rywalizacji między napastnikiem FC Barcelona, ​​Lionelem Messim i FC Bale of Wales, napastnikiem Realu Madryt, Cristiano Ronaldo i byłym napastnikiem Manchesteru United i Liverpoolu, Mario Balotelli. Wydawałoby się to dość prostą sytuacją, biorąc pod uwagę oczywiste umiejętności i jakość każdego z tych graczy, a także oczywistą lokalizację i rywalizację między nimi. I w pewnym sensie tak jest. Obaj mężczyźni są znani na całym świecie ze swoich umiejętności strzeleckich i rekordów strzeleckich, i wydaje się, że niewiele więcej ich dzieli. Jednak, jak argumentowałem w innym miejscu, niekoniecznie tak jest.

Po pierwsze, musimy spojrzeć na ogólny talent, który posiadają indywidualnie. Messi jest obecnie prawdopodobnie najbardziej utalentowanym piłkarzem na świecie i prawdopodobnie najlepszym graczem, jaki kiedykolwiek uświetnił tę grę. Jego rekord bramkowy mówi sam za siebie: jego rekord w FC Barcelona jest bezkonkurencyjny, nawet we współczesnej piłce nożnej, a jego osiągnięcia na Mistrzostwach Świata 2021 w RPA są niezrównane, zbliżając się do długiej serii trofeów Realu Madryt. Tymczasem Cristiano Ronaldo, lat 34, jest prawdopodobnie najlepszym graczem Realu Madryt w historii i prawdopodobnie najlepszym strzelcem w historii tego meczu. Na szczególną uwagę zasługuje również jego rekord w Benfiki. Obie te legendy zdobyły najwięcej trofeów LaLiga i pomogły swoim drużynom wygrać większość innych rozgrywek.

Ale koniec końców to po prostu zespół. FC Barcelona i Real Madryt to dwie z największych franczyz sportowych na świecie, przy czym ta pierwsza ma znacznie dłuższą historię niż druga. I chociaż Ronaldo i Messi z pewnością zasługują na pochwały za swoje indywidualne osiągnięcia, i słusznie, sukces FCB i Realu Madryt zależy od znacznie większych czynników. I to jest ostatecznie problem, który otacza Cristiano Ronaldo, pozostawiając ziejące dziury we wszelkich próbach porównania, powiedzmy, Davida Beckhama.

To samo dotyczy Messiego. W czasie, gdy powstawał ten artykuł, był on prawdopodobnie najbardziej poszukiwanym towarem na rynku, reklamowano go jako następną wielką rzecz po Cristiano Ronaldo. Chociaż prawdą jest, że Messi miał wyjątkowy rok, grając głównie zarówno w sezonie potrójnym, jak i Lidze Mistrzów, wiek 24 lat jest znaczącym czynnikiem w każdym oknie transferowym. Nie pomaga to, że obecnego menedżera Argentyny zastępuje Juarez, a Barca nie podjęła żadnego wysiłku, aby podpisać zastępstwo.

Niezależnie od tego, czy zgadzasz się z Sir Alexem Fergusonem, największym menadżerem współczesności, presja związana z kwalifikacjami do Ligi Mistrzów zawsze będzie ogromna do udźwignięcia. Po pokonaniu Chelsea i Manchesteru United w pucharze w ciągu ostatnich dwóch sezonów, a przed końcem pięciu sezonów Barca ma świetną okazję, by ponownie zdobyć tytuł pretendenta do tytułu. Ale pomimo wszystkich rozmów poprzedzających sezon, obawiam się, że nie będą w stanie dodać do swojego i tak już przytłaczającego sukcesu, cokolwiek wydarzy się między chwilą a chwilą. Aby walczyć o trofea, musi istnieć olbrzymi poziom konsekwencji, którego nie da się osiągnąć w ciągu kilku tygodni, a nawet miesięcy. A jeśli Barca nie zdobędzie następnej potrójnej potrójnej, spodziewaj się, że wielu zacznie przewidywać przyszłość Laivas.

Graj w zakładach bukmacherskich razem z lvbet(https://winwonwon.pl/legalni-bukmacherzy-w-polsce/lvbet/).